Wiceprezes KLB Doradztwo

Jeremiasz Kalus

For privacy reasons Google Maps needs your permission to be loaded.
Wyrażam zgodę

KLB doradztwo to jedna ze spółek celowych w Grupie KLB zajmująca się wyłącznie obsługą przedsiębiorstw w zakresie podatków i prawa. Do Państwa dyspozycji oddajemy zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy pomagają przedsiębiorcom w rozwiązywaniu wszelkich zagadnień związanych z podatkami oraz problemami natury prawnej.

Bieżąca asysta podatkowa i prawna to  w dzisiejszych czasach usługa niezbędna dla przedsiębiorstwa, które chce działać zgodnie z obowiązującymi przepisami i uniknąć konsekwencji wynikających z nieścisłości w tym zakresie.

KLB Doradztwo oferuje szeroki zakres usług, w tym:

  • Asystę podatkową i prawną – nasze zespoły pomogą Ci w rozwiązywaniu bieżących problemów pojawiających się podczas prowadzenia działalności gospodarczej. Stanowimy wsparcie dla działów księgowych, zarządów oraz działów prawnych.

  • Planowanie strategii podatkowej – opracujemy kompleksową politykę dla Twojej firmy, zapewniając minimalizację ryzyka, wykorzystując wyłącznie legalne i sprawdzone metody, takich jak: wdrażanie ulg (na robotyzację, na prototyp, B+R), ryczałt od przychodów spółek (estoński CIT) czy też opracowanie odpowiedniej struktury przedsiębiorstwa (przekształcenia, podziały, łączenia).

  • Reprezentację przed organami skarbowymi i sądami – oferujemy pełne wsparcie dla Twojej firmy, w tym reprezentowanie przedsiębiorstw w postępowaniach sądowych i kontrolach skarbowych przez pełnomocników profesjonalnych.

  • Kompleksowe tworzenie dokumentacji cen transferowych – nasi specjaliści pomogą Ci w przygotowaniu dokumentacji cen transferowych, która jest niezbędna dla przedsiębiorstw prowadzących transakcje z podmiotami powiązanymi, w szczególności zagranicznymi.

  • Doradztwo w zakresie podatków międzynarodowych – jeśli prowadzisz działalność wykraczającą poza granice Polski, nasze zespoły pomogą Ci w rozwiązaniu problemów związanych z podatkami międzynarodowymi, w tym w uniknięciu podwójnego opodatkowania.

  • Pozostałe usługi: audyty w zakresie schematów podatkowych MDR, tworzenie: grup VAT, struktur holdingowych, podatkowych grup kapitałowych, składów podatkowych i innych konstrukcji, dobór odpowiedniej formy prowadzenia działalności gospodarczej.

  • Tworzenie i weryfikacja umów handlowych oraz pracowniczych.

  • Windykacja należności na etapie przedsądowym i sądowym zapewniająca płynność przedsiębiorstwa.