Grupa KLB, której założycielami są Karolina i Łukasz Bielecki zaczęli działalność w 2013 r. w obszarze świadczenia usług księgowych dla podmiotów gospodarczych (początkowo jako biuro rachunkowe prowadzone przez Karolinę Bielecką). Firma miała być mała, jednak z biegiem czasu odnotowywała wzrosty dzięki poleceniom i zadowoleniu klientów korzystających z jej usług.

Wówczas zakres świadczonych usług był wąski i ograniczał się do prowadzenia uproszczonych ksiąg, za które odpowiadała Karolina Bielecka oraz pełnych ksiąg, którymi zajmował się Łukasz Bielecki.

Wzrost i rozwój firmy nie był głównym zamierzeniem strategicznym, jednak z biegiem czasu zaistniała potrzeba skalowania tego biznesu.

Od lipca 2019 r., kiedy Łukasz Bielecki obronił rozprawę doktorską, a także uzyskał ostatni stopień potwierdzający kwalifikacje w zawodzie księgowego, założyciele firmy postanowili w pełni zaangażować się w jej rozwój i prowadzili działalność pod nazwą Kancelaria Biegłych Rewidentów KLB Sp. z o.o. Od tamtej pory do teraz firma odnotowuje wzrosty zarówno na poziomie obrotów, jak i zespołu zatrudnianych specjalistów oraz liczby obsługiwanych klientów.

KLB jako firma weszła na zderegulowany rynek księgowy w jego pierwszej fazie, a jej właściciele poszli “pod prąd” i postawili sobie za cel kreowanie i rozwój marki premium w sektorze usług prawno-księgowych i konsultingowych.

Wiemy, że największą potrzebę biznesu stanowi zapewnienie mu sprawnej i bezpiecznej oraz wysokiej jakości obsług. Dlatego też stawiając na jakość zamiast ilości, organizacja szybko urosła i nadal rozwija się dynamicznie.

Grupa KLB świadczy usługi związane z obsługą biznesu. Zapewniamy to, czego potrzeba firmom na każdym etapie ich rozwoju. Obsługujemy przede wszystkim podmioty rosnące i perspektywiczne, zdejmując z nich problemy, zapewniając bezpieczeństwo i optymalne rozwiązania. Dzięki temu obsługiwane przez nas biznesy rosną, dzięki czemu my również możemy wzrastać i rozwijać się.

Kapitał Grupy KLB jest w 100% polski – Właścicieli. Trzymamy się tego, pomimo zachęt i kuszenia przez duże grupy kapitałowe. Jesteśmy świadomi, że możemy mieć 100% wpływu na jakość świadczonych usług dzięki temu, że reprezentujemy organizację sobą jako ludzie, a nie bezosobowy kapitał. Bierzemy pełną odpowiedzialność za to co się dzieje w Grupie KLB.

Dzisiaj Grupa KLB to rozbudowana struktura obejmująca działy i wydzielone spółki, które prezentujemy na stronie internetowej.